Elektroniczne archiwum dokumentów dla dystrybutora gazu w Wielkopolsce

  • Wdrożony system Archivix obejmuje dokumentację techniczną dotyczącą gazociągów. W przypadku jakiejkolwiek awarii czy sprawy o służebność, umożliwia błyskawiczne odnalezienie dokumentu. Wszelkie prace odbywają się na dokumentach elektronicznych zapewniając ochronę oryginalnej dokumentacji papierowej zamkniętej w archiwum i dostępnej tylko w określonych przypadkach (np. dla potrzeb procesu sądowego).

  • Firma posiada wdrożoną najnowszą wersję systemu, która umożliwia pracę zdalną - np. na tabletach, a transfery danych są ograniczone do minimum. W przypadku dokumentu, który w swojej elektronicznej postaci występuje jako wielostronicowy plik pdf można zobaczyć miniatury stron, wybrać tylko niektóre z nich, a po stronie serwera zostanie przygotowany plik pdf zawierający tylko wybrane strony i wysłany na ekran użytkownika.

  • Archivix jest zintegrowany z systemem GIS umożliwiając dostęp do dokumentacji technicznej wybranego obiektu w systemie GIS, albo dostęp do obiektu na mapie GIS z poziomu dokumentu archiwalnego.

  • Dokumenty ułożone są w strukturę katalogową i opisane metadanymi, które dla każdego katalogu są inne - zależne od typu dokumentacji przechowywanej w tym katalogu. Dzięki takiej organizacji archiwum można bardzo łatwo przeszukiwać zasoby. Każdy dokument można łatwo podglądnąć, a system przechowuje nie tylko skany czy pliki dokumentowe, ale również obrazy video i inne typy plików.

1
2
3
4