MAM KONTROLĘ NAD DOKUMENTAMI W MOJEJ FIRMIE

Każdy dokument odnajdę w kilka sekund

Wiem co dzieje się w mojej firmie nawet gdy jestem daleko

Czy to Twoje historie?
 • Prowadzisz działalność, która wymaga częstego sięgania po dokumenty papierowe.
  Jednym z przykładów może być eksploatacja obiektów infrastrukturalnych (gaz, prąd, woda, telekomunikacja, drogi, linie kolejowe) i w razie jakiejkolwiek awarii występuje konieczność szybkiego dotarcia do dokumentacji technicznej.

 • Reprezentujesz firmę, która posiada rozbudowaną strukturę - wiele oddziałów lub departamentów - często w różnych lokalizacjach na terenie Polski, a nawet poza jej granicami. Dokumenty, które krążą po firmie powinny szybko dotrzeć do adresata co nie zawsze jest możliwe. Każdy dokument jest zatwierdzany przez odpowiedzialne osoby, a często proces zatwierdzania jest wieloetapowy i dotyczy wielu osób.

 • Twoja firma przetwarza duże ilości dokumentów - może to być obsługa masowej korespondencji napływającej do firmy albo wprowadzanie do systemów księgowych dużej ilości faktur. Może to być również masowe wprowadzanie protokołów czy formularzy, które w formie papierowej wypełniane są przez Twoich klientów lub pracowników.

 • Jeśli nie widzisz siebie w tych opisach - odpuść sobie dalsze czytanie. Jeśli jednak Twoja historia choć trochę jest podobna - dobrze trafiłeś!

1
2
3
4
Nasza oferta
 • Wdrażamy systemy dokumentowe, które budujemy wspólnie z klientami dokładnie pod ich potrzeby. W ciągu ostatnich 10 lat zbudowaliśmy narzędzia informatyczne oraz pozyskaliśmy kompetencje, które pozwalają wdrożyć system obsługi dowolnych procesów, w których dokument jest głównym bohaterem. Bez względu na to, czy występuje w formie papierowej czy elektronicznej.

 • Dzięki naszym aplikacjom możesz szybko i hurtowo wprowadzać dokumenty do komputera (np. faktury, wyciągi bankowe) na podstawie zeskanowanych obrazów, których treść jest automatycznie rozpoznawana przez system.

 • Możesz również błyskawicznie przeszukiwać elektroniczne archiwa dokumentowe - możesz szukać dokumentów po rożnych kryteriach - nawet w treści zeskanowanych obrazów. Twoje dokumenty będą dostępne z każdego miejsca na świecie, z komputera, tabletu i telefonu - z zachowaniem indywidualnych praw dostępu dla uwierzytelnionych użytkowników.

 • Wdrażamy systemy archiwizacji i/lub obiegu dokumentów, które łączymy z różnymi aplikacjami biznesowymi - np. systemami księgowymi czy oprogramowaniem klasy GIS gdzie integrujemy archiwa z właściwymi obiektami na mapach cyfrowych.

 • Dysponujemy również dedykowanymi narzędziami, które ułatwiają organizację procesów skanowania i digitalizacji zasobów archiwalnych oraz świadczymy usługi doradcze w tym zakresie. Prowadzimy też sprzedaż i serwis urządzeń służących celom przetwarzania dokumentów: skanerów, drukarek i czytników kodów kreskowych, ploterów, drukarek biurowych oraz urządzeń do druku masowego.

1
2
3
4
5
Nasze oprogramowanie

Stworzyliśmy unikalne oprogramowanie, które dla potrzeb każdego wdrożenia możemy dowolnie modyfikować. Mamy również doświadczenie w integracjach z innymi systemami informatycznymi, które funkcjonują w firmach naszych Klientów. Jesteśmy elastyczni - oprogramowanie, które Tobie zainstalujemy możesz nie tylko kupić ale również wynająć.
Poznaj nasze aplikacje!

Archivix - elektroniczne archiwum dokumentów

inSEA - obieg dokumentów

Nasi klienci

Choć korzystamy z własnego oprogramowania jak i wielu narzędzi, które wypracowaliśmy podczas różnych projektów - nasze wdrożenia zawsze są szyte na miarę. Zobacz na kilku przykładach jak rożne rozwiązania odpowiadają na rożne potrzeby klientów, którzy nam zaufali. Niech to będzie dla Ciebie inspiracją! A potem wspólnie zaprojektujmy Twoje rozwiązanie.

Elektroniczne archiwum dokumentów dla dystrybutora gazu w Wielkopolsce

Obieg dokumentów dla giełdowej spółki technologicznej

Automatyczne rozpoznawania treści faktur dla międzynarodowego producenta nasion

Skontaktuj się z nami!

Wyróżnij się. Odważ się zrobić pierwszy krok - zostaw nam swoje dane kontaktowe. Rozmowa nic nie kosztuje.

Dziękujemy! Otrzymaliśmy wiadomość i będziemy z Państwem w kontakcie.

inLAND Systems Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 4
60-286 Poznań

tel./fax: +48 61 862 27 00