Archivix - elektroniczne archiwum dokumentów
  • Aplikacja umożliwiająca zarządzanie i pracę z archiwum elektronicznym. Służy zarówno do wprowadzania jak i wyszukiwania dokumentów. Z punktu widzenia użytkownika aplikacja nie wymaga instalacji – działa przez przeglądarkę internetową dając dostęp do elektronicznego archiwum nie tylko z komputera ale również z tabletu czy smartphone’a.

  • Dzięki temu przy odpowiedniej konfiguracji dostępu do sieci wewnętrznej można wejść do archiwum z dowolnego miejsca na świecie - oczywiście, gdy firma zdecyduje się udostępnić system na zewnątrz. To istotne w przypadku dużych organizacji, które mają jednostki terenowe. Zdalne archiwum elektroniczne znacznie ułatwia dostęp do potrzebnych informacji. Archivix używa szyfrowanych protokołów transmisji danych dla zachowania bezpieczeństwa zgromadzonych informacji.

  • Archivix potrafi przechowywać miliony dokumentów, które można wyszukiwać po dowolnych metadanych (cechach, którymi są opisane), a nawet po treści (na zeskanowanych obrazach system może automatycznie i bez ingerencji użytkownika rozpoznawać teksty). Archivix przechowuje dowolne typy dokumentów - użytkownicy nie muszą ograniczać się tylko do skanowanych plików.

1
2
3